Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[INFO] "Nasi" dilerzy

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez ruwado
    Carsed Mińsk Mazowiecki – wysłałem maila na ogólny adres salonu – bez odpowiedzi.
    Nie pracuje już tam od chyba roku więc można go wykasować z listy naszych dealerów.
    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

    Komentarz


    • #27
      Dziś zamówiona O3 także trochę opinii ode mnie:

      danielcio - najniższa cena ze wszystkich, super kontakt bardzo polecam!
      Bydgoszcz - Piotr Żyła [email protected] - profesjonalne podejście, cena również konkurencyjna, lecz niewiele wyższa niż u danielcia, polecam!
      Łódź - ZIMNY - również świetne podejście i kontakt z klientem, cena identyczna jak w przypadku Bydgoszczy, polecam!
      Sprzedawca: Mariusz Górecki, [email protected] - cena mało konkurencyjna w porównaniu do pozostałych, lecz szybka odpowiedź,

      Ostatecznie wybór padł na lokalnego dealera Skody w Białymstoku - pani Marta Łaszczuk - świetny kontakt, profesjonalne podejście i cena identyczna jak u danielcia

      Dzięki wszystkim za pomoc i czekam na odbiór w kwietniu!

      Komentarz


      • #28
        Jaką przyjąłeś taktykę? Wyslales konfiguracje i potem pokazywales kazdemu dealerowi pytanac czy da nizsza cene? 
        Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

        Komentarz


        • #29
          orzel720, ja wysłałem konfigurację zrobioną na stronie Skody do 17 dilerów. 9 odpisało/odpowiedziało, reszta nie. W salonie, gdzie kupiłem obecną O 1 byłem osobiście.

          Wybrałem z 3 najlepszych ofert. Rafał od Zimnego odezwał się na forum przez PW i telefonicznie.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #30
            ruwado, jaki był rozrzut w tych 9ciu ofertach (w zł/%)?
            Czy te 9 ofert było pierwsze i jedyne czy też jeszcze próbowałeś je obniżać mówiąc sprzedawcy że " mam lepszą stąd i stąd"
            Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez orzel720
              Jaką przyjąłeś taktykę? Wyslales konfiguracje i potem pokazywales kazdemu dealerowi pytanac czy da nizsza cene? 
              Wysłałem do każdego konfigurację z pytaniem o ich ofertę, natomiast na miejscu u lokalnego dealera byłem osobiście.

              Rozrzut był średni (różnica między najlepszą, a najgorszą ceną była 4 tyś).

              Komentarz


              • #32
                orzel720, mówiłem tak tylko w w salonie, gdzie kupiłem obecną jedynkę - ale powiedzieli, ze mogą dać tylko tyle i się nawet nie odezwali później, na co mówiąc szczerze liczyłem. Myślałem, że będą jeszcze próbować.

                Jak już dostałem oferty, to się ich trzymałem. Tylko na koniec jak już zamówiłem, wysłałem maile do pozostałych z podziękowaniem za poświęcony czas itp. i info, że znalazłem taniej. Dwóch odpowiedziało - gratulując wyboru (Wieliczka i Bydgoszcz).

                Rozrzut pomiędzy najlepszym i najgorszym rabatem około 5.500 zł.
                W sumie mnie wyszło mniej o ponad 11 % od ceny z konfiguracji.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #33
                  U mnie zakup przewiduję na lipca. Robię wstępne rozeznanie rynku.
                  Jeżeli chodzi o Wieliczkę to korespondowałem z Panem Mariuszem i 26. 01.2015 otrzymałem odpowiedź:
                  Witam serdecznie,

                  Piszę w imieniu Pana Mariusza gdyż nie pracuje on już w naszej firmie. Chętnie sprzedam Panu samochód i utrzymam warunki przedstawione Panu wcześniej.
                  O3 STYLE+AMAZING

                  Komentarz


                  • #34
                    a o reszcie popiszcie sobie na PW :twisted:
                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Komentarz


                    • #35
                      Biszczu, Dlaczego ?? Fajnie, żę koledzy podzielili się doświadczeniami.

                      Ja podczas testów F3 też zapytałem o ofertę na O3. I dostałem 11% wg mojej konfiguracji. Gość mówił że jest ona dla mnie aktualna, gdybym się zdecydował w najbliższym czasie. :diabelski_usmiech W sumie nieźle. I to był Nowy Sącz, a 3 miesiące temu w Tarnowie dostałem 12%, ale tam kupiłem auto i tam serwisuje.

                      Jak diler zarabia na aucie jakiś % ceny, to dla droższego wariantu wyposażeniowego może dać większy upust % i wziąć tyle samo kasy co przy sprzedaży najtańszej wersji z małym upustem.
                      Mylę się, czy dobrze kombinuję ??
                      Była O1 jest F2.

                      Komentarz


                      • #36
                        proponuję dopisać rafi22 - aktualnie ZIMNY Łódź, Rzgowska
                        zamówiłem u niego RS-a
                        namiary tutaj:
                        Forum - Octavia Club Polska
                        Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz


                        • #37
                          Panowie z czystym sumieniem polecam kolegę z Salonu Auto-Bączek Tarnów pan Paweł Kobos tel.795512294 pełna profeska umie doradzić bardzo dobry kontakt z klientem kupowałem u niego parę aut paru znajomych też było zadowolonych moją Octavie kupiłem taniej u Pawła niż u Danielcia


                          Mariusz
                          Spoty Tarnowskie

                          Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez Prezes52
                            Panowie z czystym sumieniem polecam kolegę z Salonu Auto-Bączek Tarnów pan Paweł Kobos tel.795512294 pełna profeska umie doradzić bardzo dobry kontakt z klientem kupowałem u niego parę aut paru znajomych też było zadowolonych moją Octavie kupiłem taniej u Pawła niż u Danielcia
                            Osobiście również rozglądam się za Skodą dla siebie i dziś trochę porozmawiałem sobie telefonicznie z panem Pawłem. Konkretny gość, który naprawdę sensownie potrafi doradzić i udzielić informacji na temat ofert na samochody.
                            O I złota w kombi 1.6 BFQ - od tego Tu się zaczęło
                            KIA Carens 2.0 CRDI - przerwa na kawę ....
                            O III czarna liftback - reaktywacja

                            Komentarz


                            • #39
                              Własnie odebrałem nową O3 1.8 TSI DSG 4x4 Liftback czyli dosyć niepopularna konfiguracja. Pozwolę sobie za kolegami gorąco polecić salon z Wieliczki, a konkretnie pana Marcina P. (namiary są na stronach Skody). Uzyskałem tam nie tylko najlepszą cenę, ale też jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta i obsługi podczas całego procesu. Wiele salonów na etapie wycen na sucho odpisywało ceny, niektórzy nawet nie chcieli negocjować, a tutaj czułem się normalnie jak prawdziwy klient o którego się dba Łącznie z tym że chciał po mnie na dworzec pkp wyjechać

                              Dla mieszkańców centralnej i północnej Polski mogę za to polecić sprzedawcę z Warszawy który niestety trochę przegrał ceną, ale także dawał bardzo dobre ceny i miło się z nim korespondowało. To salon Auto Wimar (oddział Aleje Jerozolimskiej) i pan Tomasz P.
                              Magiczny Liftback O3 4x4

                              Komentarz


                              • #40
                                Ja polecam Piotrków Trybunalski ZIMNY - Michał Gliszczyński. Sam kupiłem już od niego 3 auta i właśnie zamówiłem 4 czyli OIII kombi 1.4 TSI. Rabat około 15% (zniżka dilerska plus kupon lojalnościowy). Podejście do klienta na wysokim poziomie, doradztwo fachowe i rzetelne. Porównywałem ofertę z Bednarkiem w Dobroniu i cena niższa u Zimnego o około 4 tys. Kilku moich znajomych także kupiło u niego, a wiem że ceny porównywali z Kaliszem, Wrocławiem i Łodzią.
                                Przy zakupie pierwszego auta od Michała (2012 rok) spotkałem w salonie kilku klientów z Wawy dla których oferta była korzystniejsza niż ta którą otrzymali w tamtejszych salonach. Ja polecam
                                Była - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ight=bart_wawa
                                Jest - http://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-ogólne/nasze-auta-showroom/2476776-octavia-iii-1-4-tsi-style-by-b_a_r_t

                                Komentarz


                                • #41
                                  Jeśli można, chetnie się dopiszę :-)

                                  Mam na imię Jarek i pracuję w salonie Z&Z w Toruniu w dziale sprzedaży
                                  Ze swojej strony zrobię wszystko co się da, żeby ceny były dobre :-)

                                  mój mail: [email protected] tel 664-496-337

                                  zapraszam do składania zapytań :-)
                                  Polbis Auto Toruń zaprasza po nowe Skody :-)
                                  Info na priv

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Ja podobnie jak B_A_R_T polecam Michała Gliszczyńskiego z salonu ZIMNY w Piotrkowie Trybunalskim. Bardzo dobry kontakt, dobra cena, szybkie załatwienie formalności - generalnie wszystko na najwyższym poziomie. Spokojnie mogę polecać tego sprzedawcę wszystkim znajomym .
                                    S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                                    Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                                    -------------------------------------------------------------------------
                                    O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                                    O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                                    O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez _tm_
                                      Ja podobnie jak B_A_R_T polecam Michała Gliszczyńskiego z salonu ZIMNY w Piotrkowie Trybunalskim. Bardzo dobry kontakt, dobra cena, szybkie załatwienie formalności - generalnie wszystko na najwyższym poziomie. Spokojnie mogę polecać tego sprzedawcę wszystkim znajomym .
                                      Również się mogę pod tym podpisać, bo autko zamawiałem w tym salonie i u Michała.

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        ja również dostałem najlepsze oferty cenowe od Michała z salonu ZIMNY i od Marcina z salonu w Wieliczce (O3 Combi, Style, 1.8 TSI, DSG, 4x4) ale gdy dla sprawdzenia z cen na miejscu w Poznaniu, udałem się do Porsche Inter Auto na Obornickiej, dostałem cenę parę setek lepszą i dodatkowo gratis przedłużenie gwarancji na 4lata/120k km... polecam pana Jakuba z salonu na ul. Obornickiej w Poznaniu....
                                        the WHITE side of the MOON

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Czyli może dodać kontakt
                                          Jakub Sierszuła Specjalista ds. sprzedaży. Tel.: +48 61 846 01 23

                                          Zgadza się?
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Zgadza się, Jakub Sierszuła - 602 230 725
                                            Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o., ul. Obornicka 249, 60-693 Poznań
                                            the WHITE side of the MOON

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              A może warto w pierwszym poście zrobić samą listę polecanych sprzedawców i na podstawie dodawanych informacji tam aktualizować ją na początku?
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                odgrzeję kokleta .....
                                                poszukuję ze śląska i okolic ,salonu który da dobrą cenę - kogo polecicie ?
                                                Kupno RS-a lub superba

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez gruto
                                                  okolic
                                                  z okolic
                                                  z Krakowa ]danielcio"] Forum - Octavia Club Polska
                                                  Dawid
                                                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Słuchajcie wiem, że nie do końca to forum, ale mamy kogoś w salonie Audi albo BMW : )?
                                                    Zostały mi czesci, po szkodniku:
                                                    VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                                                    Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X